Gdy kuzyn zaproponował mi, byśmy wspólnie zaczęli sprowadzać auta z zagranicy, naprawiać je i sprzedawać zainteresowanym klientom, popukałem się tylko w głowę i powiedziałem mu, że to jest bardzo głupi pomysł. Jestem mechanikiem samochodowym i chciałem pracować jako mechanik, a nie importer używanych aut, mechanik samochodowy Włocławek. Z czasem jednak, gdy przespałem się z problemem i poświęciłem wiele godzin na rozważenie wszystkich jego wad i zalet stwierdziłem, że pomysł Michała może nie był taki najgłupszy. Moja przyszłość w warsztacie samochodowym nie była zbyt pewna, dlatego należało zacząć się rozglądać za czymś innym. A tym „innym” mogło być właśnie sprowadzanie samochodów zza granicy.

Podjąłem decyzję o zajęciu się sprzedażą używanych aut, choć nie było to wcale łatwe. Miałem wiele zastrzeżeń i obaw, ale wyszedłem z założenia, że kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.

Teraz, z perspektywy czasu myślę, że podjęta przeze mnie decyzja była najlepszą jaką do tej pory podjąłem. Od samego początku biznes szedł nam świetnie, a wykorzystanie moich samochodowych umiejętności pozwoliło na sprzedaż aut po bardzo korzystnych cenach. Wystarczyło trochę w nie zainwestować, by otrzymać dużo więcej, niż się w nie włożyło. Teraz z kuzynem mamy największy komis we Włocławku, a nasz biznes kwitnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *