Podwyższona temperatura otoczenia, przedłużające się upały i nieumiejętne używanie samochodów w takich warunkach sprawiają, że do naszego warsztatu coraz częściej przyprowadzane są samochody, który zaczęły szwankować właśnie z winy pogody i powiązanych z nią wymienionych czynników. Sezon wakacyjny, podobnie jak sezon zimowy to czas wzmożonej pracy dla wszystkich mechaników, mechanik samochodowy Świętochłowice. Często dopiero w wakacje użytkownicy samochodów zauważają, że z wylotów powietrza brzydko pachnie, więc może trzeba by sprawdzić klimatyzację, wymienić filtry i dokonać innych kontroli.

Ja nie narzekam, bo większa liczba klientów to więcej złotówek wpływających do mojego portfela, mimo, że w wakacje czasu dla siebie i dla swojej rodziny nie mam zbyt dużo.

Obecnie w moim warsztacie stoją trzy samochody czekające na dokonanie napraw, a na jutrzejszy dzień mam umówionych kolejnych klientów. Biznes się kręci, a pieniążki przepływają przez firmę. Cieszę się, że mój biznes jest wypłacalny i cały czas się rozwija. Oby okres upałów trwał jak najdłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *