Mechanik samochodowy Jaworzno to praca o której marzyłem od wielu długich lat, zanim nawet poszedłem do odpowiedniej szkoły czy zacząłem myśleć o przyszłości zawodowej. Gdzieś tam w mojej głowie zawsze siedziało przekonanie, że jeśli nie będę mógł pracować z samochodami to najpewniej nigdzie pracy nie znajdę. Nie muszę chyba mówić, że rodzice i znajomi przez palce patrzyli na tak wczesne deklaracje i twierdzili, że do czasu mojej dorosłości wiele pomysłów ulegnie zmianie, a ja, zamiast zostać mechanikiem wybiorę karierę na przykład lekarza. Moja mama byłaby zachwycona takim stanem rzeczy, bo zawsze chciała, by któreś z jej dzieci wybrało sobie kierunek lekarski.

Zarówno ja, jak i moja dwójka rodzeństwa rozczarowała mamę pod tym względem, ponieważ żadne z nas nie złączyło swoich losów z medycyną. Moja siostra wybrała się na historię i znalazła pracę w szkole, mój starszy brat poszedł do wojska i już w tym wojsku został, a ja zdecydowałem się na długo uwielbianą mechanikę.

Wydaje mi się, że żadne z nas nie byłoby zadowolone z kariery w medycynie, a to, co sami sobie wybraliśmy jest tym, w czym najlepiej się czujemy i z czym chcemy wiązać całe swoje życie. Cieszę się, że mi i mojemu rodzeństwu udało się znaleźć swoje miejsce w życiu, bo mam świadomość, że nie każdy ma taką szansę i taką możliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *