Wielu klientów, którzy po raz pierwszy zjawiają się w naszym warsztacie samochodowym w celu dokonania przeglądu lub naprawy niedziałającego podzespołu samochodowego są zdziwieni faktem, że jednym z mechaników prężnie poruszających się po warsztacie jest kobieta. Przyznam, że gdybym ja nie była tą kobietą, nie znała siebie i swoich umiejętności, pewnie sama na miejscu klientów zachowywałabym się tak samo. W końcu mechanika samochodowa to domena niemal wyłącznie męska, bo kobiety są uznawane za osoby, które zupełnie nie radzą sobie z samochodami i sprawami mechanicznymi. Moja obecność w warsztacie zadaje kłam stwierdzeniu, że kobiety nie zajmują się mechaniką i nie umieją naprawić samochodów. Ja umiem i jestem z tego bardzo dumna!

Jako mechanik samochodowy Gdynia pracuję już od czterech lat. Wcześniej byłam na studiach wyższych na politechnice, żeby nikt mi nie zarzucił, że jestem głupia i nie znam się na rzeczy. Teraz jestem najlepiej wykształconym pracownikiem warsztatu mojego taty, w którym pracuję.

Moja pasja do motoryzacji wzięła się chyba stąd, że jako mała dziewczynka bardzo często chodziłam do taty do pracy i przyglądałam się jego pasji. Naprawianie samochodów uważałam za dużo ciekawsze niż siedzenie z mamą w domu i pichcenie jakichś potraw. Chyba wewnętrznie zawsze byłam chłopczycą z męskimi zainteresowaniami, a nie materiałem na perfekcyjną panią domu. Kocham mechanikę i uwielbiam swoją pracę. Do tego tata jest ze mnie niezmiernie dumny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *