Myślałem, że kupując dobry, używany samochód od kogoś, kogo znam, w jakiś sposób ustrzegam się przed szybką wizytą u mechanika samochodowego, mechanik samochodowy Będzin. Niestety, rzeczywistość wygląda zgoła inaczej, ponieważ już po miesiącu użytkowanie nowego-starego samochodu coś zaczęło w nim rzęzić i musiałem oddać go do mechanika.

Nie jestem w stanie wypowiedzieć słowami jak bardzo byłem zdenerwowany na całą tę sytuację. Człowiek kupuje samochód od zaufanego sprzedawcy, jest zadowolony, że udało mu się dobić interesu życia, a tu nagle okazuje się, że zakup, który miał być sukcesem, okazuje się być totalnym fiaskiem.

Przez tydzień chodziłem zły, wydzwaniałem do kolegi, od którego kupiłem samochód i kazałem mu zwracać sobie pieniądze. Kolega zarzekał się, że do czasu sprzedaży auto było niemal bezawaryjne, a to, że teraz jest w warsztacie to jakieś dziwne zrządzenie losu.

Pieniędzy za samochód odzyskać mi się nie udało, bo przecież nie miałem podstawy ich żądać. Wiedziałem jaki samochód kupuję, miałem czas na jego dokładne przejrzenie i wszystko wydawało mi się w porządku. Szkoda, że nie zdecydowałem się jeszcze przed zakupem pojechać z tym samochodem do mechanika albo serwisu. To był poważny błąd, za który płacił będę jeszcze bardzo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *