Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Wąglów

Miejsce pracy: Wąglów
Numer: StPr/21/1266
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie i naprawa awarii, konserwacja układów zainstalowanych w pojazdach, naprawa z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, konserwacja pojazdów, współpraca z innymi pracownikami.
Miejsce pracy:

Wąglów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Podobne oferty pracy

2021-09-13

Mechanik stacjonarny

Firma: Emtor Spółka z o.o.

Lokalizacja: lubelskie / Biłgoraj

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz przeglądów okresowych wózków widłowych Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa znajomość mechaniki

Więcej

2021-09-07

Pomocnik Mechanika / Mechanik

Firma: Chodzeń Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa / Piaseczno

Wymagania wykształcenie co najmniej średnie techniczne doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego umiejętność obsługi komputera diagnostycznego prawo jazdy kategorii B mile widziana znajomość samochodów marki Toyota umiejętność korzystania z...

Więcej

2021-09-07

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gałczewko

mechanika pojazdowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Więcej