Jestem zadowolonym z siebie, spełnionym zawodowo młodym człowiekiem. Nie wiem czy wiele osób w moim wieku może powiedzieć o sobie to samo, bo z tego, co obserwuję w otaczającym mnie świecie większość ludzi przed 30 mota się pomiędzy jedną posadą a drugą i próbuje znaleźć sobie miejsce na ziemi.

Ja miałem na tyle dużo szczęścia, że takowe miejsce znalazłem jeszcze podczas nauki w technikum i starałem się zrobić wszystko, by za parę lat się w nim znaleźć. Udało mi się, bo obecnie, mając 26 lat i całkiem spory bagaż doświadczeń za sobą pracuję w warsztacie samochodowym jako mechanik samochodowy Zgierz i robię to, co zawsze chciałem robić.

W swoim obecnym miejscu pracy obowiązki mechanika wykonuję dopiero od pół roku. Wcześniej pracowałem w czterech innych podobnych warsztatach i choć warunki zatrudnienia były podobne to atmosfera panująca w obecnym miejscu pracy jest najlepsza ze wszystkich, jakie do tej pory poznałem. Zarówno właściciel warsztatu, jak i wszyscy jego pracownicy od początku byli dla mnie mili i przyjęli mnie jak członka rodziny. W pierwszych dwóch tygodniach byłem trochę skrępowany nową sytuacją i nowymi kolegami w pracy, jednak z czasem do wszystkiego się przyzwyczaiłem i otworzyłem na nowe doświadczenia. Do tej pory pracowałem głównie w ciszy i milczeniu, a tu nagle trzeba było się przełączyć na ciągłe ciekawe opowieści i pociąganie za język. Lubię swoją obecną firmę i na razie nie mam zamiaru się z niej wynosić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *